Záruky chuti a kvality

100% záruka chuti a vrácení peněz
Kdyby vašemu psovi Pettime nechutnal, vrátíme vám peníze - s Pettimem nic neriskujete! Stačí do 10 dnů od doručení objednávky vyplnit jednoduchý formulář v sekci Můj účet - Reklamace a odeslat zbytek krmiva zpět k nám. Vracíme částku v maximální hodnotě objednávky poníženou o množství, které chybí. Záruka platí na první nákup a pouze jednou v rámci uživatelského účtu. 

Rychlé doručení
Můžete se spolehnout, že první Pettime k vám odchází nejpozději druhý pracovní den.

Na míru - jaký pes, takový Pettime
Každý Pettime je jiný a připravený přesně na míru vašemu mazlíkovi. Sestavujeme ho podle jeho aktuálních nutričních potřeb. A roste spolu s vaším psem – od štěněte po seniora. Náš tým veterinářů a nutričních specialistů ví, co je pro něho nejlepší.

Více než 25 let zkušeností na trhu s krmivy
V našem týmu máme veterinární lékařku, nutriční specialistku a další kvalifikované pracovníky. Na trhu s krmivy se pohybujeme přes čtvrt století. Díky tomu můžeme 100% garantovat kvalitu a chuť Pettimu. Spolehněte se, že váš pes dostane to nejlepší.

Naši práci děláme s láskou ke psům i jejich starostlivým páníčkům. I přes veškerou snahu však mohou nastat důvody pro reklamaci, a to například kvůli poškození balíku při přepravě. Pokud taková situace nastane, budeme ji s vámi osobně bez odkladu řešit, a to vždy k vaší maximální spokojenosti. Pokud chcete reklamovat konkrétní krmivo, stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář v sekci Můj účet - Reklamace.

Máte dotaz ke krmivu? Kontaktujte nás!

+420 737 898 748
(PO-PÁ 7-15:30)
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu