Pravidelné dodání

Pettime.cz nabízí také jedinečnou službu pro vás a vaše mazlíčky - pravidelné měsíční dodání. Vašim psům tak již nikdy nedojdou granule!

Jak objednat pravidelné měsíční dodání?

První objednávku provedete kliknutím na tlačítko "Sestavte si své krmivo". Provedeme vás několika kroky dotazníku, kde vyplníte informace o svém psovi a vyberete si variantu krmiva. Zabere vám to pár minut a je to zcela nezávazné. Výsledkem je měsíční Pettime na míru vašemu psovi, který můžete navíc obohatit o bylinky v oleji z tresčích jater a přejít k objednávce.

Objednávku provádíte běžným procesem, na který jste zvyklí - vyberete způsob platby (obsahující "pravidelné dodání") a dopravy, vyplníte kontaktní údaje a potvrdíte. Obratem vám odešleme potvrzovací e-mail a instrukce k přihlášení do nově vytvořeného uživatelského účtu.

Nyní máte aktivní měsíční předplatné Pettime pro vašeho psa. První granule na 4 týdny se připravují a můžete očekávat jejich odeslání nejpozději druhý pracovní den. Pettime vám přijde v originální krabici a s veškerými informacemi ohledně složení, denní dávky apod. 

Další Pettime pro vašeho psa začneme automaticky připravovat přibližně za 4 týdny - tak, aby u vás byl včas a vám už nikdy granule nedošly. Přesné datum, kdy začneme nový Pettime připravovat, vidíte vždy ve svém uživatelském profilu. Navíc vás 5 dní před tímto datem vždy upozorníme e-mailem. Máte tak dostatek času Pettime svému psovi případně upravit nebo předplatné zrušit. 

V den přípravy nového Pettimu vám přijde na e-mail potvrzení nové objednávky a v případě zvolené platební metody platební kartou vám bude automaticky stržena platba. V případě platby na dobírku platíte vždy až při převzetí balíku.

Službu Pettime máte vždy zcela pod kontrolou ve svém uživatelském účtu. Máte zde přehled o svých mazlíčcích, aktivních předplatných, datech přípravy nových granulí a samozřejmě jejich ceně. Kdykoliv můžete upravit informace o svých psech a předplatné jednoduše ukončit.

 

Využijte služby pettime.cz naplno díky automatickým opakovaným platbám GoPay

V případě zvolené platební metody "Platební karta (GoPay) - Pravidelné dodání" zakládáte opakovanou platbu za měsíční předplatné Pettime - platební údaje zadáte pouze jednou a v budoucnu již vše proběhne bezpečně a automaticky. S údaji vaší platební karty GoPay nakládá podle mezinárodního bezpečnostního standardu PCI-DSS Level 1 (jedná se o nejvyšší úroveň datové bezpečnosti ve finančním sektoru).

Předplatné Pettime je platné na neomezenou dobu, platba je automaticky strhávána každé čtyři týdny ve výši, kterou vidíte ve svém uživatelském profilu. Navíc vám vždy 5 dní před začátkem přípravy nového Pettime a stržením částky zašleme e-mail. Předplatné můžete jednoduše kdykoliv upravit nebo zrušit ve svém uživatelském profilu. Jsme vám také k dispozici na všech našich komunikačních kanálech - kontakty.

 

 

Máte dotaz ke krmivu? Kontaktujte nás!

+420 737 898 748
(PO-PÁ 7-15:30)
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu