Rýže

Lehce stravitelná rýže je psy velmi dobře přijímána. Je dietní, přitom velmi výživná.

Ze základních rostlinných surovin je rýže tím nejlepším a nejcennější, co můžete zvolit. Je bohatá na živiny a zároveň šetrná a lehce stravitelná. Nedráždí a uklidňuje trávení, proto ji psi přijímají ze všech surovin nejlépe. A to i psí senioři a vyčerpaní psi, pro které je rýže obzvláště vhodná. V dietologii je rýže nenahraditelná. Díky zásobě sacharidů je vynikajícím zdrojem energie a obsahuje velké množství vitamínů a minerálů.

Rýže je v prvé řadě zdrojem energie – sacharidů (uhlohydrátů) i rostlinných bílkovin a malého množství tuků s vynikajícím složením aminokyselin. Obsahuje především snadno stravitelný škrob a samozřejmě i minerální látky. A pokud je kvalitní a čerstvá, tak jako v Haffitu, pak je rýže plná vitamínů (skupiny B, niacin) a dalších biologicky aktivních látek.

Samotnou vařenou rýži si váš pes nejspíš jen tak neoblíbí. Čistá rýže se využívá pouze jako dietní krmná dávka pro psy v akutních potížích a s nějakou alergií nebo zvýšenou citlivostí. V běžné situaci ji ale smíchejte s chutným masem a zeleninou a získáte výživné krmivo pro jakéhokoliv psa.

Máte dotaz ke krmivu? Kontaktujte nás!

+420 737 898 748
(PO-PÁ 7-15:30)
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu